COVID-19 HATIRLATMASI
Değerli müşterilerimiz, COVID-19 önlemleri kapsamında çalışma saatlerinin kısalması sebebiyle siparişinizin hazırlanmasında ve kargoya verilme sürecinde gecikmeler yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Branford Marsalis: In My Solitude: Live In Concert At Grace Cathedral - CD
İndirimli

In My Solitude: Live In Concert At Grace Cathedral - CD

Format Türü: CD, Format: 1 CD
60.00 TL
41.40 TL
(KDV Dahil)
3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Sony Müzik Albümleri kampanyasındaki tüm ürünleri görmek için tıklayınız
Ürün Hakkında
Barkod: 0888750116529 , Firma: Sony , Yayınlanma Tarihi: 27 Ekim 2014 , Orijinal Yıl: 2014
Format Türü: CD, Format: 1 CD
Branford Marsalis kendi zamanının en saygıdeğer enstrümantalistlerinden biri. Üç defa Grammy ödülü kazanan Branford Marsalis hem bir enstrümantalist ve bir besteci olarak, hem de 2002 yılında kurduğu müzik firması Marsalis Music'in yöneticisi olarak yeteneklerini kullanıp geliştirmeye devam ediyor. Branford Marsalis, Marsalis Music'te caz dünyasının hem tanınan hem de en umut veren sanatçılarının projelerini yayımlıyor.

Branford Marsalis, Duke Ellington'un 1965 yılında gerçekleştirdiği 'Concert of Sacred Music'ten beri San Francisco'daki Grace Cathedral'de konser veren az sayıdaki meşhur caz sanatçısından biri. Marsalis hem bestelerden hem de doğaçlamalardan oluşan bir performans sergiliyor. Albümde C.P.E. Bach tarafından obua için bestelenen bir parçayı, Steve Lacy ve Ryo Noda'ya ait solo saksofon parçalarını ve Hoagy Carmichaels'in 'Stardust' parçasının güzel bir versiyonunu seslendiriyor. Bu parçaların hepsi Branford Marsalis'in doğaçlamaları ile bağlanarak farklı türlerdeki müziklerin akıcı olmasını ve albümün bir arada kalmasını sağlıyor.

Günümüzün en iyi caz kuartetlerinden birinin lideri olan ve klasik toplulukların sıkça solistliğini yapan Branford Marsalis dünyanın dört bir tarafından peşinden koşulan bir solist konumunda.

180 gram audiophile plak
Eser Listesi
 
1. Who Needs It
 
2. Stardust
 
3. Improvisation No. 1
 
4. Sonata In A Minor For Oboe Solo Wq. 132: I Poco Adagio
 
5. The Moment I Recall Your Face
 
6. Improvisation No. 2
 
7. Mai Op.7
 
8. Improvisation No. 3
 
9. Improvisation No. 4
 
10. Blues For One
 
11. I'm So Glad We Had This Time Together
Katkıda Bulunanlar
    Bu Ürünler İlginizi Çekebilir
    Sosyal Medyada Opus3a