Yaz Esintisi Kampanyası
Bülent Ortaçgil: Oyuna Devam - Plak
İndirimli

Oyuna Devam - Plak

Format Türü: Plak, Format: 1 LP, Gramaj: 180 gr.
Bu Ürün Stoklarımıza Girince Haberdar Olmak İster Misiniz?
(+) Stoklara Girince Haber Ver
%12 Yerli Plak İndirim Kampanyası kampanyasındaki tüm ürünleri görmek için tıklayınız
Ürün Hakkında
Barkod: 8681234000015 , Katalog No: 8123400001 , Firma: Rainbow45 Records , Yayınlanma Tarihi: 13 Kasım 2015 , Orijinal Yıl: 1991
Format Türü: Plak, Format: 1 LP, Gramaj: 180 gr.
Ülkemizin en sevilen şarkı yazarı ve kent ozanlarından Bülent Ortaçgil'in 3.albümü ' Oyuna Devam' , 24 yıl sonra ilk kez plak formatında müzikseverlerle buluşuyor. Bülent Ortaçgil hayranlarının en sevdiği albümlerinden birisi olan ve sanatçının olgunluk döneminin başlangıcı sayılan bu albüm, remastered ve yüksek ses kalitesinde ve ayrıca kapak içinde yer alan özel ekiyle birlikte orijinaline sadık kalınarak yenilenmiş tasarımıyla plak severlere sunuluyor.

1990 yılında solo kariyerine verdiği 16 yıllık aradan sonra '2. Perde ' albümüyle müziğe geri dönen sanatçı, hemen 1 yıl aradan sonra yayınladığı ve ' Benimle Oynar Mısın ' albümün devamı niteliğinde olan 'Oyuna Devam ' albümüyle kariyerinde yeni bir dönemin kapılarını açmış oldu.
Kamil Gök prodüktörlüğünde gerçekleşen ve daha sonraları uzun süre birlikte sahne alacağı arkadaşlarıyla ilk kez stüdyoya giren sanatçının bu albümünde söz ve müziği kendisine ait olan toplam 10 şarkı bulunuyor.
1991 yılında Istanbul'da kaydedilen ' Oyuna Devam ' albümünde, kendisine çekirdek kadro olarak piyanoda Selim Atakan, elektrik, perdesiz gitar ve e-bow'da Erkan Oğur, bas gitarda Gürol Ağırbaş ,davul ve perküsyonda Cem Aksel 'in yanı sıra ,' Kaptan ( Yolculuk Ne Zaman ? ) ' şarkısında vokaliyle Leman Sam , piyano ve viyolonselde Tarık Sezer ve elektrik gitarda Tahsin Endersoy eşlik etmiştir.
'Aşk Nereye Kadar ' , ' Zaman Sıkışmış ' , 'Kızıma Mektup ' , ' Oyuna Devam', ' Yalnız' 'Bu Su Hiç Durmaz ' ve ' Kaptan ( Yolculuk Ne Zaman ) ' gibi Ortaçgil'in bugün de hala dillerden düşmeyen hit şarkılarını barındıran plak her koleksiyonda olması gereken bir albüm.
Eser Listesi
 
1. Aşk Nereye Kadar?
 
2. Yasak
 
3. Bütün Sokaklarım
 
4. Zamana Sıkışmış
 
5. Kızıma Mektup
 
6. Bu Su Hiç Durmaz
 
7. Duyuyor Musun?
 
8. Yalnız
 
9. Oyuna Devam
 
10. Kaptan (Yolculuk Ne Zaman?)
Leman Sam ile
Katkıda Bulunanlar
    Bu Ürünler İlginizi Çekebilir
    Sosyal Medyada Opus3a