COVID-19 HATIRLATMASI
Değerli müşterilerimiz, COVID-19 önlemleri kapsamında çalışma saatlerinin kısalması sebebiyle siparişinizin hazırlanmasında ve kargoya verilme sürecinde gecikmeler yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Çeşitli Sanatçılar: Those Were The Days / Geçmiş Zaman Olur ki - Plak
İndirimli
Those Were The Days / Geçmiş Zaman Olur ki - Plak Those Were The Days / Geçmiş Zaman Olur ki - Plak

Those Were The Days / Geçmiş Zaman Olur ki - Plak

Format Türü: Plak, Format: 1 LP
150.00 TL
132.00 TL
(KDV Dahil)
3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Plakları özel kutularda gönderiyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.
%12 Yerli Plak İndirim Kampanyası kampanyasındaki tüm ürünleri görmek için tıklayınız
Ürün Hakkında
Barkod: 8698785061983 , Firma: Artist Müzik , Yayınlanma Tarihi: 16 Nisan 2021
Format Türü: Plak, Format: 1 LP
THOSE WERE THE DAYS 'GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ…'
Vosvos'larla gezilen zamanların, ailecek seyredilen Eurovision Şarkı Yarışmaları'nın, TRT'li günlerin, Boğaz Köprüsü'nden yürüyerek geçilen dönemin Unutulmaz Şarkıları, 'Those Were The Days' albümünde bir arada.
Plak koleksiyonerlerine özel açılır kapak formatında hazırlanan kapakta, albümde yer alan şarkıların hikayelerine de yer veriliyor.
Albümde, Türk Pop Müziği-Aranjman Dönemi'ne ilham veren şarkıların orijinal versiyonları da yer almakta; o şarkılardan bazıları: Camino (Ferdi Özbeğen'den 'O Günler' adıyla tanıdık ve sevdik.) If We Were Free (Ajda Pekkan'dan 'Kimler Geldi Kimler Geçti' yorumuyla klasikleşti.) Those Were The Days (Semiramis Pekkan tarafından 'Bu Ne Biçim Hayat' adıyla seslendirildi.) Alta Gracia (Lale Belkıs'ın 'Doğduğum Ev' yorumuyla sevildi.)
Albümde yer alan birbirinden iddialı isimlerden bazıları; Demis Roussos / Velvet Mornings 'Triki Triki', Dalida / Histoire D'un Amour, Oscar Benton / Bensonhurst Blues, Al Martino / Speak Softly Love ( The Godfather), Christian Adam / Si Tu Savais Combien Je T'aime, Gloria Gaynor / Can't Take My Eyes Off You vb. Nostaljinin eşsiz şarkılarının yer aldığı bu albüm, uzun yıllar boyunca plak severleri ve arşivcileri, CD formatında olduğu gibi bu toplama albüm etrafında toplamaya devam edecek.
Bu Ürünler İlginizi Çekebilir
Sosyal Medyada Opus3a