COVID-19 HATIRLATMASI
Değerli müşterilerimiz, COVID-19 önlemleri kapsamında çalışma saatlerinin kısalması sebebiyle siparişinizin hazırlanmasında ve kargoya verilme sürecinde gecikmeler yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Ceylan Ertem: Seni Senin Gibiler Sevsin - CD
İndirimli

Seni Senin Gibiler Sevsin - CD

Format Türü: CD, Format: 1 CD
30.00 TL
25.50 TL
(KDV Dahil)
3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
%15 İndirimli Albümler kampanyasındaki tüm ürünleri görmek için tıklayınız
Ürün Hakkında
Barkod: 0190759292525 , Firma: Sony , Yayınlanma Tarihi: 21 Aralık 2018
Format Türü: CD, Format: 1 CD
Ekim ayında yayınladığı teklisi 'Mavi Çocuklar' ile albüm haberini aylar öncesinden veren Ceyl'an Ertem, 'Seni Senin Gibiler Sevsin' albümünde; bugüne kadar ötekileştirilmiş olan, istenmeyen, korkulan ve sevilmeyen tüm canlılara selam veriyor. Albüm adını, sanatçının yakın arkadaşı Özen Yula'nın bir sözünden alıyor.

Ceyl'an Ertem'in altıncı stüdyo albümü olan 'Seni Senin Gibiler Sevsin'de Sezen Aksu, Sıla ve Mabel Matiz yepyeni şarkılarını sanatçıya emanet etti. Albümün çıkış şarkısı ise sözleri Sibel Algan'a, müziği ise Ceyl'an Ertem'in 'Kahramanım, çocukluk dostum, dert ortağım, şifacım, ezginin ve şiirin büyücüsü' olarak nitelendirdiği Sezen Aksu'ya ait olan 'Nafile Kelam' oldu.

Türk müziğinin en sevilen şarkılarına yeniden hayat veren Ceyl'an Ertem; bu albümde de Mehmet Güreli'nin 'Koş Git Bir De Sen Bak', Kenan Doğulu'nun 'Bugünüm Sensiz Geçti' ve Cihan Mürtezaoğlu'nun 'Deli' şarkılarını özel yorumuyla yeniden seslendirdi.

Efe Bahadır, Sinem Sal, Cenk Erdoğan, Ahmet Ali Arslan ve Tamer Karaoğlu'nun da söz ve müziklerinde imzalarının bulunduğu 'Seni Senin Gibiler Sevsin' albümünde Ceyl'an Ertem de üç şarkının sözüne bir şarkının ise bestesine kendi imzasını attı.
Eser Listesi
 
1. Peri
 
2. Nafile Kelâm
 
3. Putlar Yaptım
 
4. Anonim Sevgili
 
5. Duydun Mu?!
 
6. Koş Git Bir De Sen Bak
 
7. Bugünüm Sensiz Geçti
 
8. Aşk Aşısı
 
9. Kara Gider
 
10. Deli
 
11. Zehir
Katkıda Bulunanlar
    Bu Ürünler İlginizi Çekebilir
    Sosyal Medyada Opus3a