Congulus: Bozkır - CD
İndirimli

Bozkır - CD

Format Türü: CD, Format: 1 CD
26.50 TL
22.53 TL
(KDV Dahil)
Bu ürün stoklarımızdadır. 24 saat içerisinde kargoya verilir.
%15 İndirimli Albümler kampanyasındaki tüm ürünleri görmek için tıklayınız
Video
Ürün Hakkında
Barkod: 2019030800007 , Firma: Venüs Müzik , Yayınlanma Tarihi: 7 Mart 2019
Format Türü: CD, Format: 1 CD
Anadolu'da anlatılagelen gulyabani hikayesinden adını alan Congulus, 2016 yılında bir trio olarak İstanbul'da kuruldu. Anadolu temalarını psychedelic öğeler ile bir araya getirerek çok parçalı geniş kompozisyonlar, uzun dronlar ve akışkan riffler, eklektik motifler ile duygu yoğunlukları yaratan müziği derinlerden gelen bir hikayeyi anlatıyor. Deneysel çok katmanlı öğeler, canlı looplar, hipnotik görseller ve sahne performanslarıyla seyircileri, dinamik bir atmosfere davet ediyor.

Grup müzikal serüvenine başladığı kısa dönem içinde, çeşitli salonlarda dinleyici topluluklarıyla buluşup, 2016 sonunda 'Kış Ayının Kabusu' isimli sekiz parçalık demo albümlerini yayınladı. Takip eden süreçte, başta İstanbul olmak üzere Ankara, Eskişehir gibi diğer illerde festival ve organizasyonlarda konserler verdi.

Yurtiçinde alterantif bir çok sahne ve festivalde yer alan Congulus, yurtdışında da müzik eleştiri yazılarında olumlu tepkiler alarak, parçalarına radyo programlarında yer verildi. 2017'de Demirci Sessions adıyla online mecralarda üçlemeden oluşan video serisini yayınladılar.


Eser Listesi
 
1. Fulmanito
 
2. Bozlak
 
3. Congulus
 
4. R12
 
5. Yıllar Geçecek Geriye Benden Bir şey Kalmayacak
 
6. Küreği Salladım Kafana
 
7. Coni
 
8. Son Yarım Saat
 
9. Dallas İnegöl
 
10. Yürek Yemiş
 
11. Mantar
Katkıda Bulunanlar
    Bu Ürünler İlginizi Çekebilir
    Sosyal Medyada Opus3a