MFÖ: Vak the Rock - CD
Vak the Rock - CD Vak the Rock - CD

Vak the Rock - CD

Bu Ürün Stoklarımıza Girince Haberdar Olmak İster Misiniz?
(+) Stoklara Girince Haber Ver
Bu Ürünün Diğer Format ya da Baskıları
MFÖ: Vak the Rock - Plak
1 LP, 389.00 TL
Ürün Hakkında
Barkod: 8698686780938 , Firma: Ossi Müzik , Yayınlanma Tarihi: Mart 2011 , Orijinal Yıl: 1986
Format Türü: CD, Format: 1 CD
Seksenli yıllarda sadece plak ve kaset formatında basıldığı için bugün piyasada bulunmayan, efsane bir MFÖ albümü daha Ossi Müzik etiketiyle CD formatında bugünlere ulaşıyor; 'Vak The Rock' geri dönüyor!

Bu albüm yıllardır sahaflarda ve internet sitelerinde en çok aranan ve en yüksek fiyatlarla satılan plaklardan biriydi. Kaset baskısı hemen hiç bulunmuyor, plak baskısına ise çok nadir rastlanıyordu.

1986 yılında yayınlanan 'Vak The Rock' albümünde, Mazhar-Fuat-Özkan üçlüsünün bugün artık klasik hale gelmiş bir çok şarkısı yer alıyor; 'Kelimeler Kafi', 'Gözyaşlarımızı Bitti mi Sandın', 'Adımız Miskindir Bizim', bunlardan sadece üçü. Özellikle albüme adını veren şarkı 'Vak The Rock', Mazhar-Fuat-Özkan'ın en eğlenceli şarkılarından biri olarak biliniyor.

Orijinal plak kayıtlarından aktarılarak hazırlanan M.F.Ö - 'Vak The Rock' albümünün yapımcısı Radyo D'de yıllardır sürdürdüğü programlarıyla Türk popunun kayıp tarihini gün ışığına çıkaran Hakan Eren. Albümdeki şarkıları orijinal stüdyo bantlarından dijital ortama Bora Ebeoğlu aktardı. Kapak grafik tasarımı orijinal plak kapak resimlerinden Zeliha Topaloğlu tarafından uyarlandı.
Eser Listesi
 
1. Vak The Rock
 
2. Hep Aynı
 
3. Bir Ordayım Bir Burdayım
 
4. Sonunda
 
5. Bazen
 
6. Adımız Miskindir Bizim
 
7. Lay Lili Lili Lay
 
8. Kelimeler Kafi
 
9. Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın
 
10. Sanatçının Öyküsü
Katkıda Bulunanlar
Bu Ürünler İlginizi Çekebilir
Sosyal Medyada Opus3a