One Direction: Made In The A.M. - CD
Made In The A.M. - CD

Made In The A.M. - CD

Bu Ürün Stoklarımıza Girince Haberdar Olmak İster Misiniz?
(+) Stoklara Girince Haber Ver
Ürün Hakkında
Barkod: 0888751308022 , Firma: Sony , Yayınlanma Tarihi: 2015
Tür: Pop - Rock , Pop
Format Türü: CD, Format: 1 CD
Tüm dünyada ilgiyle yakından takip edilen grup One Direction'ın 5. Stüdyo albümü 'Made In The A.M.' yayınlandı. Yayınlanmadan önce bile adından sıkça söz ettirmeyi başaran 'Made In The A.M.' albümünün yapımcılığını, grubun önceki albümleri 'FOUR, Midnight Memories, Up All Night, Take Me Home' dan hatırladığımız John Ryan ve Julian Bunetta üstlendi.

Albümden yayınlanan ilk şarkısı 'Drag Me Down' iTunes listesinde #1. sıraya yerleşirken, Spotify'da dinlenme rekoru kırarak Twitter'da da en çok konuşulan konular arasına girerek TT olmuştu. Grup albümden önce yayınladığı yepyeni video klip 'Perfect' ile de aynı performansı devam ettirerek Twitter'da yine #PerfectMusicVideo etiketiyle TT'ler arasında yer almayı başardı.


100'e yakın liste birinciliği bulunan ve 50 milyonun üzerinde albümü satılan One Direction sadece 4 yılda, başarısı tüm dünyaya yayılan ünlü bir pop müzik grubu oldu. One Direction, 3. stüdyo albümü 'Midnight Memories' ile Amerika'daki Billboard Listeleri'ne ilk 3 albümü ile yine 1.sıradan girerek IFPI'ın 2013 raporlarına göre 'tüm dünyada en çok satan grup' unvanına sahip olmuştu.


Dünya çapında 65 milyonluk albüm satışı ve 7,5 milyon hayranlarına ulaştıkları canlı performansları ile One Direction şüphesiz günümüzün en büyük ve en başarılı pop grubu unvanını hak ediyor.

2014 yılında Billboard Müzik Ödülleri'nde 'En İyi Grup' ve 'En İyi Turne Grubu' kategorilerinde iki ödülün sahibi olan grup yeni albümlerinde Louis Tomlinson, Liam Payne, Niall Horan, Harry Styles ile yollarına devam ediyor.
Eser Listesi
 
1. Hey angel
 
2. Drag me down
 
3. Perfect
 
4. Infinity
 
5. End of the day
 
6. If i could fly
 
7. Long way down
 
8. Never enough
 
9. Olivia
 
10. What a feeling
 
11. Love you, goodbye
 
12. I want to write you a song
 
13. History
 
14. Temporary fix
 
15. Walking in the wind
 
16. Wolves
 
17. A.m.
Bu Ürünler İlginizi Çekebilir
Sosyal Medyada Opus3a