COVID-19 HATIRLATMASI
Değerli müşterilerimiz, COVID-19 önlemleri kapsamında çalışma saatlerinin kısalması sebebiyle siparişinizin hazırlanmasında ve kargoya verilme sürecinde gecikmeler yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
RGG: Aura - CD
İndirimli
Aura - CD Aura - CD

Aura - CD

Format Türü: CD, Format: 1 CD
60.00 TL
41.40 TL
(KDV Dahil)
3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Sony Müzik Albümleri kampanyasındaki tüm ürünleri görmek için tıklayınız
Ürün Hakkında
Barkod: 0888750176028 , Firma: Sony , Yayınlanma Tarihi: 4 Kasım 2014
Format Türü: CD, Format: 1 CD
Kurulduğu 2001 yılından tam 12 yıl sonra grubun orjinal piyanisti olan sanatçı değişerek yerini genç yetenek Lukasz Ojdana aldı. Genç sanatçının gelmesiyle grup adeta yeniden doğuşunu yaşadı.

Avrupa'nın hemen her yerine turneye giden grup eleştirmenlerden tam not aldı. Kendilerine ait belli bir hayran kitlesi oluşturan RGG genellikle caz müziğinde çok güzel müzikal konserler verdi. Bugün gittikleri her yerde grup, Avrupa cazında en iyi müzik yapan 3'lü olarak anılıyor. Grubun ilk albümü olma özelliğini taşıyan 'Aura'nın grubun kariyerinde muhteşem bir başlangıç olacağı kesin...

Grup önce Szymanowski ve Lutoslawski üzerinde çalıştı fakat sonradan albümlerini daha çok 'caz' haline getirmeye karar verdiler. Grubun Polonya kökenleri olmasından ötürü albümde Polonya'ya ait halk şarkıları da bulunuyor. Bu albümde sanatçılar müziğin iç dünyasına ışık tutacak ve dinleyenlere tıpkı albümün adı gibi bir aura kazandıracaklar.
Bu Ürünler İlginizi Çekebilir
Sosyal Medyada Opus3a