Ana Sayfa
>
CD
>
Caz - Blues CD
>
Bir Şeyler Var - CD
Şirin Soysal: Bir Şeyler Var - CD
İndirimli

Bir Şeyler Var - CD

Format Türü: CD, Format: 1 CD
26.50 TL
22.53 TL
(KDV Dahil)
Bu ürün stoklarımızdadır. 24 saat içerisinde kargoya verilir.
%15 İndirimli Albümler kampanyasındaki tüm ürünleri görmek için tıklayınız
Ürün Hakkında
Barkod: 8698540815134 , Firma: A.K. Müzik , Yayınlanma Tarihi: 2011
Format Türü: CD, Format: 1 CD
Şirin Soysal'ın ilk albümü 'Bir Şeyler Var' kabare ve şanson geleneğini klasik dokunuşlar ve avangart açılımlarla sunuyor. 'Tom Waits'in dişisi' olarak anılan Şirin Soysal'ın müziği, Marlene Dietrich damarını David Lynch filmlerinin kara mizahıyla buluşturan bir modern kabare frekansını yakalarken varoluşun türlü gizemleri karşısında, merak, farkındalık, öz eleştiri, serzeniş ve hayranlık gibi duyumlara kök salan şarkılar, Şirin Soysal'ın puslu, dalgacı ve dramatik sesinde yuva buluyor.
A.K. Müzik etiketiyle yeniden yayımlanan albümdeki tüm besteler Şirin Soysal'a ait. Albümün prodüktörlüğünü üstlenen Şevket Akıncı, Cansun Küçüktürk ile birlikte düzenlemeleri yaptı. Kalabalık müzisyen kadrosunda ise Amy Salsgiver, Muammer Ketencoğlu, Ertan Şahin, Gülşah Erol, Ceren Akçalı, Sumru Ağıryürüyen, Kağan Yıldız, Fatih Serenci, Anıl Eraslan, Korhan Erel ve Tamer Temel gibi isimler yer alıyor.
Mikslerin Alp Çoksoyluer, mastering'in Demirhan Baylan tarafından yapıldığı 'Bir Şeyler Var' ünlü müzik yazarı Murat Beşer'in deyimiyle, 'Edith Piaf, Billie Holiday, Marlene Dietrich ve Ute Lemper'in başrollerini paylaştığı bir dramın soundtrack'i gibi' ...
Eser Listesi
1. Yabancıyım
2. Ne Yaptım Şu Hayatta
3. Yalnız Kız
4. Bir Şeyler Var
5. Bilinmeyen
6. Saatler
7. Karantina
8. It Had To BE You
9. Kuralsız Kahraman
10. Uyurgezer
11. Yeni Ay
12. Bir Gün Bir Gün
Katkıda Bulunanlar
    Bu Ürünler İlginizi Çekebilir
    Sosyal Medyada Opus3a